Sprachstunden pl
Kopfzeilenbild  
Sprach- und Übersetzungsbüro  
  - Witam -   - Strona główna -
 
 
Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia ustne
Lektor/Korepetycje
Dodatkowe Usługi
Cennik
O mnie
Linki
Kontakt/Zlecenie
ABGs
 
 

Lektor/Korepetycje

NOWOŚĆ: Możliwość nauki języka przez skype’a (z kamerą internetową).


Jako dyplomowany filolog germanista Uniwersytetu Wrocławskiego (specjalność nauczycielska) zajmuję się nie tylko tłumaczeniami pisemnymi lub ustnymi, lecz również nauką i nauczaniem języków obcych.


• potrzebują Państwo pomocy w nauce lub doskonaleniu swojej znajomości języka niemieckiego? Chcą Państwo przystąpić do jednego z egzaminów językowych, jak np. ZD (certyfikat niemieckiego), ZMP, KDS albo nawet DSH, lub po prostu lepiej sobie radzić w życiu codziennym, poprawić swoje szanse na rynku pracy? Chętnie służę pomocą; podzielę się swoją wiedzą teoretyczną jak i moimi doświadczeniami „egzaminacyjnymi” (ZD, ZMP, DSH). Posiadam doświadczenie w nauce języka niemieckiego, polskiego i rosyjskiego na różnych poziomach, dla początkujących i zaawansowanych, w nauczaniu dzieci i dorosłych.

• A może są Państwo zainteresowani nauką języka rosyjskiego lub polskiego? To również nie przedstawia problemu. Być może chcą Państwo dzieci urodzone w Niemczech wychować dwujęzycznie (niemiecki/polski), planują wyjazd do Rosji lub kontakty handlowe z tym państwem. Oferuję, jak i w nauce języka niemieckiego, lekcje dla początkujących i zaawansowanych, z uwzględnieniem (na życzenie) realioznawstwa i praktycznych informacji oraz wskazówek dotyczących mentalności, osobliwości/zabytków, aktualnej politycznej sytuacji etc. danego kraju. A więc, wystarczy podnieść słuchawkę.
Wszystkie konspekty (plany prowadzenia lekcji) przygotowuję oczywiście odpowiednio do Państwa życzeń. Dotychczas osiągnięty poziom językowy, potrzeby, zdolności i preferowany sposób nauki zostaną uwzględnione.