Übersetzen pl
Kopfzeilenbild  
Sprach- und Übersetzungsbüro  
  - Witam -   - Strona główna -
 
 
Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia ustne
Lektor/Korepetycje
Dodatkowe Usługi
Cennik
O mnie
Linki
Kontakt/Zlecenie
ABGs
 
 

Tłumaczenia pisemne


Już jako studentka filologii germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego (magisterium, ocena bardzo dobry), zajmowałam się przed kilkoma laty w czasie moich studiów w Polsce (3 semestry studiowałam też w Bielefeldzie) tłumaczeniami zarówno pisemnymi jak i ustnymi, zbierając w tej dziedzinie pierwsze doświadczenia i cieszę się mogąc Państwu zaoferować usługi w zakresie tłumaczeń tekstów standardowych/zwykłych i specjalistycznych w następujących kierunkach językowych:
Niemiecki –> Polski
Polski –> Niemiecki
Niemiecki –> Rosyjski
Rosyjski –> Niemiecki
Polski –> Rosyjski
Rosyjski –> Polski

Oferuję tłumaczenia, oczywiście możliwie szybkie i komptentne, różnego rodzaju tekstów: instrukcji obsługi, podręczników, prospektów, formularzy, artykułów/doniesień/komunikatów prasowych, korespondencji handlowej i prywatnej, tekstów reklamowych (folderów, broszur, ulotek), katalogów, poradników, na życzenie tekstów literackich etc.
Teksty do tłumaczenia można przesyłać faksem, pocztą elektroniczną (mailem) lub zwykłą (listownie) bądź przynieść osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym). W szczególnych przypadkach istnieje możliwość podania tekstu przez telefon. W podobny sposób (faks, mail, list), odpowiednio do życzenia klienta, przetłumaczone teksty mogą zostać dostarczone.
Ceny zobacz w rubryce Cennik